Eric Millegan - životopis

21. září 2007 v 18:44 |  Sběratelé Kostí
Profese: herec
Datum narození: 25.08.1974
Místo narození: Hackettstown, New Jersey, USA
Znamení: Panna
Životopis:
Eric Millegan se narodil 25. srpna 1974 v Hackettstownu v New Jerseya vyrůstal ve Springfieldu v Oregonu, kde chodil na střední školu. Poté získal titul Bakalář umění na Michiganské univerzitě. Má 3 bratry - Jeffreyho, Brantlyho a Patricka - a 2 sestry - Lisu a Colleen. Eric Millegan se otevřeně hlásí ke své homosexualitě.

Role:
Ericova televizní kariéra zahrnuje tituly jako "Zákon a pořádek" či "100 Centre Street" Sidneyho Lumeta.Ve filmu debutoval jako Ed Simone v "On Line"- oficiálním účastníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu, filmového festivalu Sundance a filmového festivalu Cinequest, kde získal cenu za nejlepší výpravu.

Eric Millegan má na svém kontě také účast na New Yorkských divadelních představeních jako např. Broadwayský "Jesus Christ Superstar," provedení "Vlasů" od Encores v City Center (kde zpíval sólo "Aquarius") a premiéra hry "Mrtvý muž přichází" v Lincolnově centru.

Hrál hlavní role ve workshopech a čteních "Jarního probuzení," režírovaných Michaelem Mayerem; v "Hospodě na kraji cesty," režírované Jasonem Moorem; "Strýčkovi Broadway"; "Masce" Barryho Manna a Cynthie Weilové, režírované Richardem Maltby Jr. a v současném mimo Broadwayském hitu "Ministranti".

Jeho regionální divadelní kariéra zahrnuje role v Guthrieho divadlu, Cincinnati Playhouse in the Park, Theater Repertory of Saint Louis a Paper Mill Playhouse, kde zazářil jako Harold společně s Oskarovou vítězkou Estelle Parsonsovou jako Maud ve světové premiéře "Harold & Maude: Muzikál" od Toma Jonese a Josepha Talkena
Filmografie:
2002On_Line ...Ed Simone
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daniella Daniella | Web | 21. září 2007 v 19:07 | Reagovat

pekny bloshek mash :)

2 ahoj ahoj | 19. února 2008 v 22:36 | Reagovat

chodíte na lide.cz? je založeno fórum Eric Millegan, tak kdybyste se chtěli přidat, můžete: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=69662&auth=&ID_from=0&dir=1

budem rádi když se přidáte

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama