Epizody - 2.řada - 15.díl

23. září 2007 v 0:01 |  Sběratelé Kostí
Těla v knizeNová kniha Dr.Brennanové se stává příliš skutečnou, když se několik reálných vražd odehraje přesně tak, jak to je popsáno v její knize.
Nejnovější kriminální román Brennanové se okamžitě stává bestsellerem. Brennanová si užívá prodejní úspěch a také nově nalezenou lásku s agentem Sullivanem a chystá se na knižní promo tour. Avšak, když spolu s Boothem vyrazí vyšetřovat vraždu v přístavišti, nemohou si nevšimnout do očí bijící podobnosti mezi případem a jednou z fiktivních vražd v knize Brennanové.
Otřesená Brennanová ještě více zneklidní, když její tým naznačí, že vražda nebyla jen zvrácená náhoda, ale práce vraha-napodobitele, který vykonává vraždy dle jejího románu. Pokud je to pravda, byla by vražda v přístavišti pouze prvním ze tří hrůzných zločinů a Jeffersonským Institutem se začne šířit šuškanda, co se stane příště.Napětí se ještě stupňuje, když Sullivan a Booth začnou bojovat o to, kdo bude chránit Brennanovou a vyšetřovat domnělé podezřelé, mezi které spadá přehnaně posedlý fanoušek Brennanové, který ji už jednou pronásledoval. Poté, co je spáchána druhá vražda naprosto přesně podle knižní předlohy, dolehne na Brennanovou tíha zjištění, že může hrát roli ve ztrátě nevinných životů.
S výhledem třetí vraždy Jeffersonský tým spěchá, aby odhalil vraha ještě předtím, než načne poslední kapitolu vražedné knihy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama