Epizody - 2.řada - 13.díl

22. září 2007 v 23:57 |  Sběratelé Kostí
Dívka v aligátorovi
Partnerství Brennanové a Bootha je přerušeno, když je Booth donucen projít psychiatrickými konzultacemi a Brennanová musí pracovat s jiným agentem FBI.
Poté, co Booth ve zlosti vystřelí na ornament klauna na zmrzlinářském voze, je mu odebrána zbraň a přinutí ho k setkání s psychiatrem z FBI, aby prokázal, zda je mentálně stabilní a může dostat zpět svou zbraň. Brennanová v důsledku toho odlétá sama na Floridu, aby vyšetřila smrt mladé vysokoškolské studentky, jejíž tělo se najde uvnitř mrtvého aligátora.
Protože Booth je aktuálně mimo hru, je jejím spolupracovníkem z FBI agent Tim Sullivan (hraje ho Eddie McClintock). I když je lehkovážný, mají spolu od začátku komunikační problémy a rozdílný styl práce, a tak se Brennanová těší, až se Booth vrátí zpět.Aligátora převezou do Jeffersonova institutu a tým určí identitu oběti jako mladou vysokoškolskou studentku Judy Sloanovou, která zmizela před několika týdny. Zatímco se tým v Jeffersonově institutu snaží přijít na okolnosti, za kterých dívka zemřela, Brennanová zjistí, že jí Sullivan okouzlil víc, než si připouští.Mezitím Booth absolvuje několik psychiatrických sezení s doktorem Gordonem Wyattem, Angličanem se zvláštním přístupem k situaci, která vedla k jejich setkání a jež přidělí Boothovi neortodoxní projekt, kterým nepřímo Bootha přiměje, aby mluvil o možných důvodech střelby na klauna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama