Epizody - 1.řada - 1.díl

22. září 2007 v 23:01 |  Sběratelé Kostí
Poprvé se setkáváme se zvláštním párem vyšetřovatelů - forenzní antropoložkou Temperance Brennanovou a zvláštním agentem FBI Seeley Boothem - kteří za vzájemné spolupráce vyšetřují komplikované vraždy, po kterých z obětí zůstávají jen neidentifikovatelné pozůstatky."
Výkonní producenti Barry Josephson a Hart Hanson představují Bones / Sběratele kostí - kriminální drama, inspirované skutečnými příběhy forenzní antropoložky a známé spisovatelky Kathy Reichsové.
Doktorka Temperance Brennanová je velmi schopná forenzní antropoložka z Washingtonu D.C. Zvláštní agent FBI Seeley Booth jí povolává, aby pomáhala při vyšetřování, když standardní metody identifikace těla selžou - když jsou ostatky hodně rozložené, spálené nebo zničené tak, že nejdou rozpoznat.
V prvním dílu Booth požádá Brennanovou o pomoc, když se najdou kosterní pozůstatky na dně rybníka. Se svým týmem specialistů z Jeffersonova Institutu Brennanová určí identitu oběti jako bývalou milenku washingtonského kongresmana.
Série vodítek ukazuje na vraždu a Brennanová chce na případu dále spolupracovat. I když je Booth skeptický, co se týká všech vědců nebo "šprtů", jak nazývá Tempin tým, vyhoví její prosbě o partnerství a nechá ji pracovat mimo laboratoř.
Vše se ale zkomplikuje, když Brennanová zjistí, kdo za vraždou stojí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama